Seura

Seuran hallitus koostuu puheenjohtajasta, varapuheenjohtajasta, sihteeristä sekä jaostojen kahdeksasta edustajajäsenestä.

Puheenjohtaja
Keskinen Aki
044 355 78 69
keskinap@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Lankinen Yrjö
040 8335045
yrjo.lankinen@gmail.com

Sihteeri
Sinkkonen Tiina
tiina.sinkkonen@lut.fi
040 514 7161

Aikuisurheilu- ja kuntoliikunta
Sarkanen Pekka, pj.
040 7472009
pekka.sarkanen@gmail.com

Alppi
Varpoila Mika, pj.
0400 832 400
mika.varpoila@skilux.fi

Hiihto ja ampumahiihto
Rasimus Simo, pj.
040 829 6757
simo.rasimus@pp.inet.fi

Laukkanen Jari
040 579 3040
jaritapani.laukkanen@gmail.com

Pyöräily
Kivinen Teemu, pj.
teemu.a.kivinen@gmail.com

Yleisurheilu
Saara Pellinen, pj.
040 5800743
pellinen.saara@gmail.com

Asikainen Lauri, yu valmennuspäällikkö
040 7624259
lauri.asikainen@pp1.inet.fi

Mikkilä Mirja, vpj.
040 5779766
mirja.mikkila@pp.inet.fi