SEURACUP-JOUKKUE 19.6 JOUTSENO

Varmistathan osanottosi mahdollisimman pian!

SEURACUP KESKIVIIKKONA 19.6 KLO 17.30 JOUTSENON URHEILUKENTÄLLÄ

IU:N JOUKKUE:

  • onneksi olkoon, sinut on valittu IU:n joukkueeseen
  • varmista tulosi ehdottomasti 14.6 mennessä harkoissa Annalle tai puh: 0505724124 ellet ole sitä jo tehnyt
  • omat ja kimppakyydit, Joutsenossa tulee olla klo 17.00 mennessä, laita seura-asuja päälle
  • kisoissa täytyy olla voimassa oleva lisenssi!

Tytöt 11 v
60 m      Minja Honkaniemi, Emma Könönen
1000 m Netta Keltanen
pituus    Kiira Karttunen, Lumikki Ahvo, Vieno Väistö, Julia Montonen
Kiekko   Aino Koho
4×50 m viesti:  Kiira Karttunen, Emma Könönen, Julia Montonen, Minja Honkaniemi

Pojat 11 v
60 m       Miska Anttonen, Unto Ojalainen
1000 m  Jesper Vallin, Mikael Venäläinen
pituus     Oskari Kuusisto, Valle Kämäräinen
kiekko    Martin Kullberg
4 x 50 m viesti:   Oskari Kuusisto, Valle Kämäräinen, Miska Anttonen, Martin Kullberg

Tytöt 13 v
60 m      Lotta Mutikainen, Emma Moilanen, Siiri Väyrynen
1000 m Isabella Laverty, Eevi Laatikainen, Venla Räikkönen
korkeus  Erika Pellinen, Anna Kullberg
keihäs     Ada Honkaniemi, Veera Vallin
4×100 m viesti:

1. Emma Moilanen, Anna Kullberg, Siiri Väyrynen, Isabella Laverty

2.Lotta Mutikainen, Veera Vallin, Erika Pellinen, Eevi Laatikainen

Pojat 13 v
60 m      Juho Venäläinen, Vini Aarnikko
1000 m Joonatan Venäläinen, Atte Räikkönen
korkeus Erik Lipsanen
keihäs    Teemu Sinkkonen, Vilho Ojalainen
4×100 m viesti:   Vini Aarnikko, Erik Lipsanen, Joonatan Venäläinen, Juho Venäläinen

Tytöt 15 v
100 m     Nelli Anttonen, Aino Venäläinen, Meeri Riiali, Venla Savolainen, Senja Ojalainen, Emmi Karttunen, Minttu Ahvo, Saana Laihanen
2000 m  Salla Ahonen, Sofia Sund
Seiväs     Anni Konnu
kuula      Miia Hottinen, Erika Lankinen, Miisa Huuhtanen
4×100 m viesti:
I Venla Savolainen, Meeri Riiali, Aino Venäläinen, Nelli Anttonen
II Minttu Ahvo, Senja Ojalainen, Salla Ahonen, Emmi Karttunen

Pojat 15 v
100 m     Sisu Mikkilä
2000 m Joonatan Vallin
Seiväs
kuula
4×100 m

Tytöt 17 v
200 m    Hilla Mikkilä
3-loikka Anniina Kuukka, Milla Uitti
kuula      Sini Tiussa

Pojat 17 v
200 m    Mika Karkkonen
3-loikka  Otso Mikkilä
kuula      Lauri Honkanen