Seura-asujen tilaus

Seura-asujen tilaus on taas ajankohtaista ja tilaukset tulee olla tehtynä 29.3. mennessä.

Muistattehan, että IU:n väreillä olevia vaatteita ei voi tilata yksittäiskappalein, joten tilaus pitää tehdä silloin kun sen aika on.

Varastotuotteet, kaikki housut ja kuoritakki (lähinnä huoltajille ja valmentajille) ovat tilattavissa myös yksittäin.

Sovituskappaleita ei ole valitettavasti tulossa, joten jos olet epävarma koon suhteen, niin hoida tarvittaessa itsenäisesti sovitus jonkun aiemmin tilanneen vaatteilla. Kokoja löytyy kaikista vaatteista aina XXS-XXL saakka. Hupullisesta takista sekä topista on tarjolla myös senttikoot 130 cm ja 150 cm.

Huomioithan, että SM-kisoissa tulee olla seuran virallinen kilpailuasu,myös vanha käy.

Tilaukset tulee tehdä suoraan Jussi Anttoselle sähköpostitse jussi.anttonen@vvssahko.fi tai seuran kaapista löytyvään tilauslistaan. Lista toimitetaan viikon 11 aikana.  Tässä linkki kuvastoon, josta löytyvät myös hinnat Noname seuravaatteet PÄIVITETTY